Безкоштовні персики: фермер з Закарпаття запрошує до свого саду

0 173

Цього року врожай абрикос і персиків у Закарпатській області постраждав через весняні заморозки. Утім, фермеру Миколі Петруню вдалося врятувати свій сад з допомогою технологій захисту. Тепер він запрошує місцевих жителів безкоштовно скуштувати врожай, або ж забрати персики додому, придбавши їх за півціни, повідомляє SEEDS.

Сад Миколи Петруня молодий. Фермер заклав його 6 років тому. На порівняно невеликій ділянці (5 гектарів) ростуть сливи, персики, абрикоси.

Ранні кісточкові господарство продавало оптом на ринках і постачало для магазинів. Для цього фрукти зривають ще недостиглими, аби вони довше зберігались та не пошкоджувались під час транспортування. Утім, Микола Петрунь говорить, що достиглі на сонці персики набагато смачніші. Саме тому фермер вирішив продавати пізні сорти кісточкових повністю достиглими прямо з саду. Відвідувачі можуть досхочу їсти плоди в саду – це безкоштовно. Ті ж хто хотіли забрати персики чи абрикоси додому, могли нарвати їх собі та купити за півціни.

Врятувати урожай кісточкових Миколі Петруню вдалось за допомогою газової установки. Також в саду застосовується крапельний полив та органічні добрива.

“Навесні, якщо я бачив, що ночі прохолодні, йшов гріти дерева. Купив газову установку до трактора. Вона допомогла врятувати врожай”, – розповідає власник саду.

Читайте також: Штучний інтелект використовують українські садівники для сортування яблук

Сезон пізніх персиків та абрикос добігає кінця. Тепер на черзі сливи. Фермер планує продавати їх також з саду і запрошує всіх охочих нарвати собі плодів.

SEEDS за матеріалами ICTV

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!