Безкоштовно роздають молоко фермери з різних областей України

0 230

В умовах військової агресії Росії подекуди спостерігаються перебої з постачанням деяких продуктів. У цей час фермери не стоять осторонь. Уже з чотирьох областей надійшли повідомлення про те, що аграрії безкоштовно роздають молоко військовим та населенню, повідомляє SEEDS.

За даними кореспондентів SEEDS , ТОВ “Харківецьке” на Полтавщині вже три дні поспіль надає місцевим жителям молоко. Через зупинку одного з молокозаводів фермери вирішили пустити молоко “в діло”. Спочатку роздавали лише пайовикам, у яких орендують землю, тепер же взяти продукт можуть усі охочі. Молоко видають у необмеженій кількості.

Також з соцмереж надходять повідомлення про роздачу безкоштовного молока у районі Засулля міста Ромни та в смт Недригайлів (Сумська область).

Крім того продукт безоплатно можна отримати на Чернігівщині. Фермерське господарство «Напорівське», що в селі Лукашівка під Черніговом, безкоштовно роздає молоко місцевим жителям та військовим, пише AgroTimes.

Також віддають продукт населенню чотири аграрні підприємства на Херсонщині, пише видання “Любимый Херсон”. Зокрема молоко можна отримати у представників TОB “Долинcкое”, ДПДГ “Аcканiйcьке”, ДП “ДГ Iнcтитуту pиcу НААН” (роздають молоко у Скадовську по 5 літрів на особу).

ФГ “Аделаїда” на Херсонщині також почало співпрацювати з місцевою владою, щоб забезпечити громадян, у яких закінчуються харчі.

“Запуcкаємо cтаpу олiйницю i млин. Bcе наcелення буде з xлiбом, олiєю та каpтоплею”, – заявили представники фермерського господарства.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!