Білл Гейтс інвестував у сою, з якої виготовлятимуть сир

0 159

Науковці взялися за виготовлення веганських моцарели та сиру чеддер, які плавляться як справжній тваринний сир. Такі новини прийшли до нас із США. Так, до кінця 2022 року представники стартапу Nobell Foods планують репрезентувати нові продукти. Наразі на роботу в межах вищевказаного проєкту пішло вже 100 млн доларів. Зокрема, минулого року Nobell Foods залучив 75 млн доларів у рамках інвестиційного раунду, який очолив інвестиційний підрозділ Білла Гейтса Breakthrough Energy Ventures, пише SEEDS.

Варто зазначити, що 60% споживання сиру в США припадає саме на чеддер та моцарелу. Тож не дивно, що Білл Гейтс інвестував саме у Nobell Foods.

Представники стартапу займаються програмуванням соєвих бобів для казеїну – молочного білку. Саме він допомагає сиру плавитися, розтягуватися та зберігати свій смак, повідомляє newfood.media.

Читайте також: Флекситаріанство, рослинне м’ясо та молоко, безглютенові продукти – харчування майбутнього

До слова, останнім часом Білл Гейтс все частіше займається фінансуванням перспективних харчових стартапів. Інвестиції вже отримали компанія Nature’s Fynd, яка ферментувала за допомогою грибів рослинний білок Fy, виробник клітинного м’яса Upside Foods, виробник рослинного мяса Motif FoodWorks і не тільки. На думку Білла Гейтса, галузь альтернативних протеїнів дозволить вирішити кліматичну кризу.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!