Більш ніж 2 тис. паїв продали українці за останній тиждень

0 480

За останній тиждень (з 5 по 12 листопада) в Україні було продано близько 2,3 тис. земельних ділянок сільськогосподарського призначення. Загалом з моменту відкриття ринку землі (1 липня) було укладено майже 42,8 тис. угод про купівлю-продаж паїв, повідомляє SEEDS.

“Укладено 42 797 угод в рамках ринку землі. Подали заяви для отримання доступу до Державного земельного кадастру 5279 нотаріусів. Всього заяв – 5926, із них погоджено 5237, в черзі на розгляд – 8, відмову отримали 681. Нотаріуси з Державним земельним кадастром працюють у штатному режимі”, – повідомили в Міністерстві аграрної політики та продовольства України.

Читайте також: За 4 місяці українці продали більш ніж 40 тис. паїв

Середня площа проданих ділянок становить близько 2,48 гектара. Наразі лідером з торгівлі землею на Українському ринку як за кількістю угод, так і за площею, є Харківщина. Після відкриття продажів у регіоні продали 3781 ділянку загальною площею 14 086 гектарів. На другому місці за кількістю угод – Київська область (3355 ділянок), а на третьому – Полтавська область (3274 ділянки).

Читайте також: Що впливає на вартість оформлення договору купівлі-продажу землі?

Нагадаємо, до 2024 року купувати сільськогосподарську землю можуть тільки фізособи-громадяни України з обмеженням в 100 гектарів. Юридичні особи та іноземні громадяни поки що не мають права купувати земельні ділянки сільськогосподарського призначення.

Середня ціна оформлення договору купівлі-продажу наразі складає близько 10 тис. гривень.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!