Більш ніж 40 тонн риби передали українські виробники для населення та військових

0 145

Більшість виробників харчової продукції в Україні під час війни долучились до допомоги населенню, ЗСУ та територіальній обороні. Зокрема, надають допомогу українцям і рибні господарства. Згідно з повідомленням Державного агентства меліорації та рибного господарства України, для потреб ЗСУ, територіальної оборони, та цивільного населення передано вже більш ніж 40 тонн риби, повідомляє SEEDS.

“Рибоохоронні патрулі Держрибагентства забезпечують постійну взаємодію з місцевими переробниками рибної продукції. Працівниками галузі рибного господарства для потреб ЗСУ, тероборони, та цивільного населення вже передано 40,5 т риби”, – повідомили у Держрибагентстві.

Крім постачання риби, надається інша допомога населенню та військовим.

Читайте також: Більш ніж 4 тис. тонн курятини для населення та військових передала компанія МХП

“Водночас працівники територіальних управлінь Держрибагентства продовжують допомагати захисникам і цивільному населенню й у інших напрямах, зокрема, збирають сітки для передачі громадським організаціям для плетіння маскувальних сіток для ЗСУ, займаються волонтерством, допомагають одягом, житлом, продуктами харчування переселенцям, здійснюють патрулювання та охорону території тощо”, – зазначають представники відомства.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!