Більш ніж 500 фермерів з Одеської області отримають компенсацію за втрачений урожай

0 45

Під час засідання робочої групи з відшкодуванню втрат від пошкодження посівів сільськогосподарських культур внаслідок надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, яке відбулося у Міністерстві аграрної політики 5 листопада, зокрема, обговорювались компенсації з держбюджету для фермерів з Одеської області, повідомляє SEEDS.

Заявку на отримання відшкодувань подали 528 господарств з Одещини. Йдеться про втрату врожаю на загальній площі близько 23 тис. гектарів. нагадаємо, визначена Кабміном сума компенсації за один гектар втрачених посівів становить 4700 гривень.

“Нам потрібно зробити все, щоб постраждалі фермери отримали обіцяну державну компенсацію. Оскільки, саме малі фермерські господарства створюють робочі місця в сільській місцевості, а підтримка від держави в розмірі 4700 грн на га допоможе їм не втратити рік і пересіяти чи змінити культуру”, – зазначив заступника міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький, який головував під час засідання робочої групи.

Цього року дотація надається за повністю втрачені (загиблі) посіви починаючи з 1 січня 2020 року.

Читайте також: 19,3 млрд гривень державної підтримки отримають аграрії цього року

у 2021 році обсяг держпідтримки аграріїв зріс, оскільки збільшились видатки на компенсацію вартості с/г техніки (з 0,8 до 1 млрд грн, у сумі за 2020 рік близько 600 млн грн припадає на компенсацію за 2019 рік), здешевлення кредитів (+151 млн грн), майже вдвічі збільшено підтримку фермерських господарств (найбільше – на компенсацію вартості консультацій та пряму грошову підтримку сплати ЄСВ).

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!