Більше половини лікарських трав Україна закуповує за кордоном

0 365

Забезпечення України власними лікарськими травами складає лишень 48% а 52% ми закуповуємо за кордоном. Про це в ексклюзивному інтерв’ю для seeds розповів Микола Прудивус з Хмельниччини, який більше 40 років займається лікарськими травами.

“Я колись працював директором радгоспу лікарських рослин. Я знаю, що забезпечення України власними лікарськими травами складає лишень 48% а 52% ми закуповуємо за кордоном. Трав не вистачає на ринку.

Уявіть собі: подорожник великий завозили з Аргентини! З Єгипту завозять ромашку, нагідки. І це зараз! На сьогоднішній день! Починаючи з лютого їх вже поставляють на ринок України. В чому перевага? В бізнесі: купують за долар, продають – за два.

А наша продукція має вартувати дорожче, та ж сама ромашка, в межах 100 гривень, нагідки – 120 гривень… Бізнес. Купив-продав, аби заробити”, – розповів Микола Прудивус.

“Колись мені батьки сказали: “сину, ти ходиш ногами по грошах”. В селі росте подорожник, полин, кропива…. Всі ці трави мають лікувальні властивості і гріх їх не використати”, – вважає підприємець.

Повністю інтерв’ю читайте за посиланням>>>

SEEDS.org.ua

Слідкуйте за нашими новинами на Facebook   Instagram  YouTube-канал

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!