Біля рівненського суду фермери та пайовики влаштували пікет

0 703

Працівники та пайовики фермерського господарства “Поліський стандарт” пікетували Господарський суд у Рівному. Вони обурювалися ухвалою судді Романа Романюка від 14 липня. Згідно з нею, представники підприємства не можуть збирати, транспортувати та зберігати врожай із заставленої території.

Таким чином суд частково задовольнив заяву підприємства “Цефей-Еко” з Житомирщини, яке намагається стягнути з “Поліського стандарту” заборгованість.

Учасники пікету називають ситуацію рейдерським захопленням їхніх земель та врожаю. Підприємство “Поліський стандарт” обробляє 2100 гектарів у шести сільрадах Корецького району, – пояснив заступник виконавчого директора Юрій Власюк. Там вже дозрів ріпак, росте пшениця. Його не влаштовує те, що суд розглядає справу без виклику сторін та попереднього аудиту.За словами заступника виконавчого директора “Поліський стандарт” Юрія Власюка, суддя буцімто не розібрався у всіх питаннях.

“Ми нічого не знаємо. Ніякий аудит не проводився, ніякого засідання з цього приводу в нас з ними не було. А тут прийшли жнива, ми починаємо молотити ріпак – вони привозять до нас папери на заставу. Хочуть лишити нас без зарплати, оплати пайовикам”, – каже Юрій Власюк.

“Яке мають право оці люди, не питаючи мене, моєї матері, нікого, приїхати і робити нам погоду? Це означає, що вони прийшли і забрали вашу хату. Якщо ви такі чесні, приїдьте до нас в село, не з бандитами приїжджайте, не захоплюйте, а задайте нам питання, чи я згоден до вас перейти? Тоді ми будемо з вами говорити”, – каже пайовик, житель Березівки Іван Лисюк.

Загалом у пікеті взяли участь пів сотні осіб. У апараті суду зазначили, що справа розглядається згідно чинного законодавства, а вимоги сторін передадуть судді.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Суспільне Рівне

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!