Біля закритого оптового базару Херсонщини овочі гниють просто неба

1 619

МОЗ знову закрило всі ринки в Україні. У Херсоні ситуація залишається стабільною, а от у селі Великі Копані в Олешківському районі Херсонської області виник колапс зі збутом великої кількості городини – овочі гниють просто неба.

Населений пункт Великі Копані відомий на всю країну, бо тут розташований найбільший оптовий ринок городини. Звідти овочі везуть у різні куточки України. Однак тиждень тому ринок закрили. Ринок закрили через те, що він не відповідає санітарним нормам. Повідомили: коли 19 недоліків усунуть – ринок запрацює.

Однак тепер заборона на ринки діє по всій Україні, і продавці з села не знають, що їм робити далі. У Великих Копанях – хаос. Тут застрягли фури з інших регіонів, які привезли яблука і картоплю. Покупців на трасі багато. Люди обурилися, адже, на їх думку, закриваючи оптову торгівлю, влада мала б подбати про ринки збуту овочів.

Зовсім скоро у селян дозріє вже рання капуста. Куди її дівати – люди не знають. Саме тому тепер вирощені важкою працею овочі нерідко опиняються на смітнику, який місцева влада постійно засипає землею.

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
1 Comment
  1. ujcnm пише

    Ну шо сказати? “Слава Украiнi!”

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!