Бразилія встановила рекорд з реєстрації низькотоксичних біопестицидів

0 188

В Бразилії зареєстровано рекордну кількість сільськогосподарських пестицидів, які завдають меншої шкоди здоров’ю людини. Про це повідомляє AgroNews.

Про встановлення рекорду оголосило Міністерство сільського господарства, тваринництва та продовольства Бразилії (MAPA). За його даними, в країні випущено не менше 52 нових біопестицидних продуктів. Порівняно з 2017 роком встановлено 30-відсоткове збільшення (проти 40 продуктів).

За даними міністерства, низькотоксичними пестицидами вважаються ті, які містять «біологічні, мікробіологічні, біохімічні, полуохіміческі або рослинні екстракти і можуть навіть використовуватися в органічному сільському господарстві».

Кількість низькотоксичних добрив була б вищою, але протягом цього року було схвалено лише 39 біологічних продуктів. Як пояснив начальник відділу реєстрації рецептурних продуктів Секретаріату захисту сільського господарства Бруно. Джентльмен Брайтенбах, різноманітність продуктів приносить користь багатьом культурам, адже більшість з них зареєстровано для однієї або кількох біологічних цілей, незалежно від сорту, де знаходяться ці шкідники».

 

 

SEEDS

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!