Брендована гофротара збільшить прибуток українських аграріїв

1 1 060

Для виходу на нові ринки збуту виробнику овочів потрібна не тільки відмінна якість продукції, а й сучасна упаковка. Кінцевий споживач відмовляється приймати товар у ящиках з-під бананів і поліетиленових мішках. Про це розповів спеціаліст з розвитку плодоовочевого бізнесу UHBDP Євген Таблер під час конференції “Нові рішення для тепличного бізнесу в 2020 році”.

“Упакований продукт — це преміум-сегмент. Реалії такі, що магазини та HoReCa вже жодним чином не стикаються та не контактують з оптовим ринком, на якому звик працювати фермер.

Бізнес-модель дуже змінилася, і ці зміни відбулися буквально за останні два роки. Зараз все вирішує упаковка: заробляють ті, хто вміє створити додану вартість.

Гофротара насамперед забезпечує презентабельний зовнішній вигляд та гігієну упаковки, адже “бананка”, швидше за все, заражена, переносить хвороби, адже перебуває у повторному використанні. А от розмір і конструкція гофротари дозволяють варіюватися залежно від ваги та зручності доставки”, — розповідає Євген Таблер.

За його словами, серед переваг гофротари — можливість розмістити на упаковці свою рекламу, нанести графічне зображення.

“Брендована тара — це потужний засіб для впізнаваності та просування з мінімальними витратами, це яскрава реклама продукції на всьому логістичному шляху: від завантаження до споживача.

Ця практика вже давно відмінно працює за кордоном, отже і нашим вітчизняним виробникам слід над цим замислитися. Тож виробникам плодоовочевої продукції необхідно займатися доданою вартістю та упаковкою в гофротару — це забезпечить вищий прибуток.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією UHBDP

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
1 Comment
  1. Юный натуралист пише

    Странное какое-то название, а что брендованная гофротара будут стоить дешевле? Она увеличит прибыль производителям этой самой тары

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!