Буйволів годують та доять під музику: екскурсія на еко-ферму

0 256

За останній рік у Львівській області відкрилось більш ніж 20 ферм, які, крім тваринництва, займаються зеленим туризмом, повідомляє SEEDS. Наприклад, у селі Климець на Львівщині діє господарство, де утримують кіз, корів, буйволів, бджіл, варять сири, проводять екскурсії та дегустації. Відвідини такої ферми можуть бути чудовою ідеєю на вихідних.

На фермі 30 буйволів. Їх молоко містить великий відсоток жиру (до 11%), тому воно добре підходить для виробництва сирів. Буйволицям та коровам роблять масаж, а також вмикають інструментальну музику, оскільки доведено, що такі умови покращують показники надоїв. Одна буйволиця дає від 8 до 12 літрів молока на день. З нього виготовляють сири буррату та моцарелу. До сирів на фермі додають спеції. Це можуть бути карпатські трави, горіхи, трюфель.

Господарство у Климці відкрите для туристів щодня. Відвідувачам демонструють приміщення для утримування тварин, процес сироваріння, а також влаштовують дегустації сирів. Ціна екскурсії – 120 гривень. Також на фермі продають сири, які сподобались відвідувачам під час дегустації.

SEEDS.org.ua за матеріалами ICTV

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!