Бывший десантник воплощает в жизнь мечту о лавандовых полях

0 50

Андрей Дробит – бывший десантник, а ныне садовник, бизнесмен и участник проекта МОМ по реинтеграции ветеранов. В 2015 он начал военную службу на востоке Украины, вернувшись домой, хотел вновь заняться строительства, и здоровье было уже не то.

Новое дело выбирал душой. “Мама рассказывала, что я когда был маленький, всегда ковырялся в земле. Да и вообще говорят, что растения успокаивают. Выйдешь себе в садик, посидишь немного на качелях, и на душе лучше становится. Когда человек 24 часа в сутки и семь дней в неделю постоянно напряжен и проживает в таком стрессе год или полтора, очень хочется покоя”, – говорит Андрей Дробит.


Мрія про лавандові поля

Андрій Дробіт — колишній десантник, а нині садівник, бізнесмен та учасник проєкту МОМ з реінтеграції ветеранів. В університеті Андрій навчався на радіомонтера й контролера радіоелектронної апаратури, проте за фахом ніколи не працював. Заробляв на будівництві в Україні й за кордоном, мав власний бізнес із продажу дверей та вікон. У 2015 почав військову службу на сході України. Повернувшись додому, хотів знов узятися до будівництва, та здоров’я було вже не те. Нову справу обирав душею: «Мама розповідала, що я коли був маленький, завжди копирсався в землі. Та й взагалі кажуть, що рослини заспокоюють. Вийдеш собі в садочок, посидиш трохи на гойдалці, і на душі краще стає. Коли людина 24 години на добу й сім днів на тиждень постійно напружена й проживає в такому стресі рік чи півтора, дуже хочеться спокою».Як ветеран, Андрій отримав землю поруч із батьківською хатою. Кілька тижнів разом із батьком розчищали ділянку від чагарників, а потім звели теплиці. Сьогодні на Андрієвому подвір´ї вишикувалися тисячі саджанців туй, а теплицях, залежно від сезону, ростуть салат, огірки, лаванда та ірландська троянда еустома, розсаду якої замовляли аж у Голландії.Разом із партнерами Андрій також займається озелененням ділянок, обрізкою садів, доглядом за газонами, а ще веде інтернет-сторінку з продажу декоративних рослин. Як грант від МОМ на кошти Євросоюзу ветеран отримав газонокосарку, секатори й інший завжди необхідний дрібний садовий інвентар.Всеукраїнська Асоціація Керівників Бізнесу – UABL

Gepostet von IOM Ukraine am Mittwoch, 3. Juni 2020


Как ветеран, Андрей получил землю рядом с родительским домом. Несколько недель вместе с отцом расчищали участок от кустарников, а затем возвели теплицы. Сегодня на Андреева дворе выстроились тысячи саженцев туй, а теплицах, в зависимости от сезона, растут салат, огурцы, лаванда и ирландская роза эустома, рассаду которой заказывали из самой Голландии.

Вместе с партнерами Андрей также занимается озеленением участков, обрезкой садов, уходом за газонами, а еще ведет интернет-страницу по продаже декоративных растений. Как грант от МОМ на средства Евросоюза ветеран получил газонокосилку, секаторы и другой всегда необходим мелкий садовый инвентарь.

 

SEEDS.org.ua по информации IOM Ukraine

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!