Carrefour просуває екологічні товари для дітей в зоні «Маленький фермер»

0 118

Французька компанія Carrefour облаштувала у магазинах своєї мережі спеціальну зону «Маленький фермер».Там покупці мають змогу придбати екологічно чисті продукти для дітей. Про це повідомляє sadyogrody.pl.

Створення спеціальної зони з екологічно чистими продуктами для дітей відбулося в рамках програми «Закон про продовольство».

Метою такого впровадження є зосередження в одному місці всіх корисних продуктів, призначених спеціально для дітей. Значна частину асортименту органічна. В спеціальній зоні зібрані також товари для діабетиків і продукти без глютену. Загалом у продажу завжди є понад 60 найменувань, включаючи закуски, солодощі, пластівці і десерти, а також макарони і оливкову олію.

Такі зони створені не лише в магазинах мережі, а і в супермаркетах різних міст. Мережа планує далі розвивати пропозиції для дітей.

Компанія Carrefour є світовим лідером у сфері роздрібної торгівлі. Чимало зусиль спрямовує на зміни у харчуванні, пропонуючи клієнтам високоякісну, здорову їжу і за розумною ціною. Мережа також прагне демократизувати натуральні продукти, щоб зробити їх доступними для всіх, а також формувати у дітей хороші звички харчування на майбутнє, робить акценти на важливості обирати продукти тільки найвищої якості.

Крім того, Carrefour здійснює інтенсивні заходи з підтримки польського сільського господарства, зокрема шляхом підписання договорів фермерів з польськими постачальниками свіжих овочів і фруктів з місцевих культур.

 

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!