Цех з виробництва фруктових наповнювачів відкрили у Вінниці

0 650

Минулого тижня компанія «Фруктона-ВН» (Вінницька область), яка займається вирощуванням, переробкою та заморожуванням ягід, фруктів та грибів, відкрила цех з виробництва фруктових наповнювачів. Таким чином підприємство розширило асортимент продукції та кількість напрямків діяльності. У цеху встановлене сучасне європейське обладнання. Загалом у проєкт інвестували 6 мільйонів євро, повідомляє SEEDS.

На відкритті нового цеху був присутній міністр аграрної політики Роман Лещенко.

“Вінниччина має увесь необхідний потенціал. Місцеві компанії представили виставку свого обладнання – з новітніми технологіями для вирощування та переробки продукції. Також я побував на підприємстві, що спеціалізується на вирощуванні, переробці та продажу свіжих і заморожених ягід, фруктів, овочів та їх похідних – «Фруктона-ВН». Сьогодні тут відкрили цех із виробництва фруктових наповнювачів. Потужність виробництва сягне близько 4,5 тис. тонн на рік. У проект інвестували близько 6 млн євро. Це підприємство на 100% європейського зразка, і воно – українське”, – зазначив міністр.

Роман Лещенко наголосив, що садівництво – одна з пріоритетних галузей, яка потребує державної підтримки. Наступного року сума, яка виділяється з держбюджету на підтримку цього сектора, має зрости вдвічі.

“Мінагрополітики чудово розуміє: перше, що чекають від нас аграрії, – це державної підтримки. Насамперед її потребують такі галузі, як садівництво й тваринництво. Адже сусідні європейські держави дотують свого виробника та своїм імпортом ослаблюють український сільськогосподарський ринок. Торік державна підтримка садівництва була на рівні 290 млн грн, цьогоріч вона збільшилася до 450 млн грн, а в наступному році ми хочемо вийти на більш ніж 1 млрд гривень”, – повідомив Роман Лещенко.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!