Через депутата учасники АТО не можуть користуватися земельними ділянками

0 49

Відповідно до законодавства, учасники АТО можуть отримати у власність земельну ділянку для ведення сільського господарства. Отримали такі ділянки поблизу містечка Недригайлів й атовці з Сумщини Іван Боричко та Дмитро Чорноус. Утім, наразі нові власники не можуть здати землю в оренду. За словами військових, така ситуація склалася через недоброчесного адвоката та депутата Сумської обласної ради.

Як зазначає Іван Боричко, оформити власність на землю їм допоміг адвокат Вадим Коваленко. Він запропонував ветеранам здати землю в оренду депутатові Сумської обласної ради Петрові Постілу. Утім, умови договору, зокрема вартість оренди (6600 грн на рік + податки мали б платити атовці), власників не влаштували.

“Ми вирішили зустрітися з адвокатом. Він вигнав нас зі свого офісу. Потім Вадим Коваленко телефонував нам, погрожував, що відбере землю, якщо ми не підпишемо договір з Петром Постілом. Фермери, з якими ми хотіли укласти новий договір, повідомили, що їм теж погрожували”, – зазначає учасник АТО.

Власники ділянок дізналися, що орендатор мав на меті здавати їх землю в суборенду, саме тому запропонував плату, нижчу ринкової.

Сам Петро Постіл зазначає, що намагався домовитись з учасниками АТО і змінити умови договору оренди, але ті знайшли фермерів, які були готові платити більше. За словами депутата, він погодився з рішенням Івана Боричка та Дмитра Чорноуса.

Адвокат Вадим Коваленко надавати коментарі з цього питання відмовився.

Наразі ділянки атовців офіційно ніхто не орендує, утім поле обробляють без згоди власників.

SEEDS.org.ua за матеріалами Суспільне Суми

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!