Через коронакризу подорожчали вантажні перевезення по Україні

0 544

Карантинні обмеження абсолютно несподівано відбилися в цінах на вантажні перевезення по Україні. За словами виробників хоч і світові ціни на нафту сильно впали, і бензин на заправках подешевшав, вартість автомобільного фрахту в нашій країні навпаки – зросла.

Про це розповів керівник відділу продажів компанії Ronawood, яка займається виробництвом дерев’яних контейнерів для зберігання та транспортування фруктів і овочів, Артем Стеценко в ексклюзивному інтерв’ю для Української плодоовочевої асоціації.За його словами, наразі особливих проблем з переміщенням замовлень по Україні поки не спостерігається.

“Всередині країни щодо поставок поки немає ніяких обмежень. Єдине, що можу сказати – це трошки завищений фрахт на доставку по Україні.

При тому, що світові ціни на нафту дуже сильно впали, і на заправках ми бачимо знижені ціни. Однак ціни на фрахт виросли. Ніяких додаткових платежів і обмежень поки у нас немає”, – зазначив Артем Стеценко.

За його словами без обмежень триває і товарообіг між країнами. “На даний момент все працює. Поки що нічого не змінилось. Виробники овочів і фруктів планують будівництво сховищ, розвиток, посадки. Що буде завтра – складно сказати”, – говорить Артем Стеценко.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Fruit-Ukraine.org

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!