Через розоране пасовище чоловік оголосив голодування і чекає приїзду президента

0 1 585

У Білопіллі на Сумщині чоловік оголосив голодування біля приміщення міської ради. Таким чином Владислав Алпатов із села Павлівка Білопільської ОТГ вимагає повернення у громадське користування пасовища, яке незаконно розорали, повідомляє SEEDS.

Пана Алпатова підтримують жителі сіл Павлівка, Ободи, Рижівка та Вирки. Вони скаржаться на те, що землю під пасовищами та сіножатями документально винесли за межі села й розорали. Така ж ситуація з паями кількох місцевих жителів, повідомляє Суспільне Суми. Селяни наголошують на численних порушеннях законодавства.

Владислав Алпатов не планує припиняти голодування і йти від приміщення Білопільської міської ради доки туди не приїде президент або його представник.

Читайте також: Селяни перекрили дорогу через розорані пасовища

Нагадаємо, протести селян проти незаконного розорення пасовищ тривають уже кілька тижнів. 7 червня жителі села Павлівка перекривали центральну вулицю Білопілля. Тоді речник Нацполіції області повідомив, що наразі через порушення земельного законодавства відкрите кримінальне провадження за статтею “Самовільне заняття земельної ділянки”.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!