Через зливи на полях Херсонщини гниють овочі

0 637

У Херсонській області, де виготовляється значна частка українських овочів та фруктів, фермери повідомляють про суттєві втрати врожаю через негоду та дощі. Зокрема, відчутно постраждав урожай картоплі. Фермери говорять, що навряд чи вдасться щось заробити, скоріше за все виробництво картоплі цього року буде збитковим, повідомляє SEEDS.

Один з виробників, Сергій Серенченко, зазначає, що вже згнило близько 10% картоплі.

Крім дощів збитків фермерів завдав град, повідомляє ТСН. Зокрема, через град було частково знищено урожай черешні. Тонни кісточкових залишилися незібраними. Також зіпсувався врожай винограду, абрикос, яблук та винограду.

Читайте також: Тисячі тонн черешні гниють в садах Мелітополя

Володимир Сенін, керівник Мелітопольської дослідної станції садівництва Національної академії аграрних наук України. зазначає: щоб захиститися від несподіванок, необхідно інвестувати у відповідні технології: захист від дощу за допомогою спеціальної плівки, захист за допомогою сітки від граду та птахів.

Також зливи заважають техніці виходити в поля, щоб зібрати врожай зернових культур.

Наразі в регіоні випала вже річна норма опадів. І хоча протягом останніх днів погода була сонячною, вже з 21 липня прогнозується повернення дощів. Подекуди можливий град.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!