Чи може тонка плівка для мульчування служити 4 роки: приклад фермера з Херсонщини

0 31

Дмитро Кошеваров, власник ПП «Деметра Агро», який у Таврійську на Херсонщині вирощує 15 га полуниць, на практиці довів, що навіть 25-мікронна ізраїльська якісна плівка служить не менше 4 років.

Про це повідомляє журнал «Плантатор».

«Українські фермери у виборі плівки звикли орієнтуватися на її товщину, тобто мікрони. І коли я кажу, що ми використовуємо ізраїльську плівку товщиною 25 мк, це майже завжди викликає здивування: мовляв, як вона може бути якісною, – розповів фермер. –  Адже інші виробники пропонують плівку товщиною 60 мк, і вона заледве відпрацьовує два сезони, псується під впливом сонячних променів і різких перепадів температур».


На думку виробника, секрет не в товщині, а в складі плівки. 😉


«У нас якось трапився вимушений експеримент. Була ділянка із суницями НСД, які свій ресурс уже відпрацювали. А в нас лишилася хороша розсада фріго. Ми видалили з ділянки рослини, але плівку й гряду залишили. І в отвори просто висадили нові саджанці, які потім ще два роки давали врожай. Тож я на власному досвіді переконався, що ні вітер, ні сонце, ні морози ізраїльську плівку товщиною 25 мк за чотири роки не знищили», – поділився Дмитро Кошеваров.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!