Чи подорожчають свині найближчим часом?

0 58

Наступного тижня (з 8 по 14 листопада) в Україні продовжиться зниження цін на свиней забійних кондицій. Фермери будуть здавати тварин на забійні підприємства за середньою ціною 41 – 42 грн за кілограм. Таким чином, котирування зменшаться на 2 гривні, повідомляє SEEDS.

Для такої ринкової ситуації є кілька причин. По-перше, традиційно в такий період року попит на свинину знижується. По-друге, свинина дешевшає на світовому ринку, а минулого місяця в Україну було імпортовано рекордну кількість цього виду м’яса.

“Як і минулі роки, в середині осені відбувається зниження ціни на свиней. До того ж, тиск імпорту на внутрішні ціни відчутний і прогнозується зниження ціни ще на 2 грн/кг до минулого тижня. Ймовірно, українським виробникам потрібно бути готовим і до подальшого зниження ціни на свиней. Rabobank у своєму квартальному аналізі прогнозує початок важких часів для свинарства в світі. Світове відновлення виробництва свинини значно випередило відновлення споживацького попиту, що призвело до великої концентрації поголів’я і, відповідно, до зниження ціни. Сюди також додаються фактори макроекономіки, подорожчання кормів та наслідки АЧС. Прогнозується, що наявні виклики галузі матимуть вплив і на початок 2022 року”, – зазначають аналітики Асоціації “М’ясної галузі”.

Якщо говорити про ситуацію на міжнародному ринку, то за останній тиждень ціна на свиней у ЄС зменшилася на 3% до 1,32 євро за кілограм (у вазі напівтуш). Також на 6% зменшилась ціна в США та на 1% у Канаді.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!