Чим українська техніка для заморозки ягід може бути кращою за європейську?

0 209

Частина українських виробників ягід реалізує свою продукцію одразу з поля. Такий варіант підходить для господарств з невеликими обсягами виробництва, або ж для тих, хто має ресурси, щоб швидко зібрати та реалізувати ягоди. У іншому випадку варто подбати про довготермінове зберігання — наприклад, заморозити продукт. До того ж попит на заморожену ягоду зростає, тому купівля морозильного обладнання — вигідна інвестиція.

Якій техніці надати перевагу? Частина фермерів обирає імпортне обладнання, проте період повернення інвестицій у такому разі може бути довгим. На ринку з’являється й українське обладнання для заморозки ягід, яке за якістю не поступається європейським аналогам, але коштує дешевше. Так, нещодавно компанія “Ван Дайк Технікс” презентувала тунель для IQF заморозки, українського виробництва, повідомляє
SEEDS.

«Ми виготовили і встановили це обладнання спільно з кількома українськими компаніями. Тунель має деякі відмінності від техніки європейських виробників. Хоча він зроблений за таким же принципом і також дуже якісно заморожує, але деякі його технологічні особливості навіть показують кращу якість заморозки , ніж європейське обладнання. Ціна ж української техніки набагато привабливіша. Багато основних компонентів цього обладнання (транспортери, приводи, двигуни, холодильна машина, теплообмінне обладнання) — техніка іноземного виробництва. Але створювали і збирали цю машину українські конструктори. До того ж корпус, рама та деякі інші деталі були виготовлені в Україні. Сам процес виробництва в нашій країні дешевший, тому ми можемо за менші гроші отримати IQF тунель, який за якістю не поступається тунелям шокової заморозки від європейських виробників‎»‎, — розповідає Андрій Марущак, комерційний директор “ВанДайк Технікс”.

Для довідки: “Ван Дайк Технікс” — компанія яка вже 30 років постачає провідні голландські технології для зберігання цибулі, часнику та інших овочів, картоплі, заморозки ягід та ін. Працює на ринку України з 2007 року.

З’явилися питання? Зв’яжіться з представниками компанії:

Тел.: +38 098 271 70 70
VanDijkTechn@gmail.com

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!