Чим зумовлений застій світової торгівлі яблуком?

0 120

Чим зумовлений застій світової торгівлі яблуком?
Відповідь на дане запитання цікавить багатьох виробників. Серед причин тривалого застою на світовому ринку свіжих яблук економіст інвестиційного департаменту Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Андрій Ярмак, виступаючи на конференції «Яблучний бізнес України-2018», назвав зниження темпів глобалізації та світових цін на енергоносії. Про це пише EastFruit.

Велику роль відіграють також інші фактори. Так, зокрема, значно простішим став доступ до інформації про технології вирощування яблук, стимулюючи їх розвиток у країнах, що розвиваються. Крім того, на думку Андрія Ярмака, до зовнішніх несприятливих факторів для українських експортерів слід віднести і те, що споживання яблук у розвинутих країнах не збільшується.

До несприятливих факторів відноситься і неможливість яблука конкурувати у сфері маркетингу і реклами зі снеками і готовими продуктами. Адже рекламні бюджети на останні вимірюються мільярдними сумами, а в рекламу яблука його виробник вкладає стільки, скільки може собі дозволити. Справжня реклама яблука, на думку Андрія Ярмака, є лише в США та Чілі. У таких умовах, українське яблуко,звісно, не витримує конкуренції.

 

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!