Чого хочуть успішні жінки?

0 313

Жінкою бути чудово. Жінка може все. Радіти 8 Березня і квітам, наче вперше. Бігати по магазинах у пошуках саме тієї сукні. Огортати ніжністю коханого, варити борщ.  Мріяти про подорожі і більше вільного часу, але тримати у своїх тендітних руках бізнес, вирішувати складні державні задачі та змінювати світ.

В українському агросекторі, без сумніву, жінка – господиня. Завдяки своїй енергії, оптимізму, силі та гострому розуму жінки поруч із чоловіками розвивають аграрну галузь України. Про що вони мріють? Чого хочуть успішні агроледі? Читайте на SEEDs.

ОЛЬГА ТРОФІМЦЕВА, заступник Міністра агрополітики України: Більш за все хочеться, з одного боку, щоб у приватному житті кожної жінки (моєму також) було багато кохання і щастя, поваги і уваги з боку чоловіків. І не лише 8-го березня. А кожен день.

З іншого боку, хочу, щоб кожна дівчинка в нашій країні (моя донька також) мала свободу. Свободу вибору щодо будь-яких рішень в своєму житті. І щоб керувалась при цьому лише своїм внутрішнім компасом і своїми принципами та переконаннями.

 

НАТАЛІЯ ГОРДІЙЧУК, керівник програми Agrі Food MBA в Києво-Могилянській бізнес-школі, власник «Agritema LLC»: Найбільше мені хочеться бачити щасливі очі своїх дітей щоранку. А також блиск в очах моїх АгріФуд МВА учасників, коли вони навчаються на наших унікальних програмах. Підтримку від коханої людини, навіть коли я постійно працюю.

 

ЛІЛІЯ ІЛЬЧЕНКО, CFO компанії UKRAVIT: Гармонії в усьому, часу на себе, часу на близьких людей, часу на відпочинок. Доступних кредитів, щоб Україна перетворювалася з експортера агросировини, на експортера продуктів з доданою вартістю. Щоб наші діти мали чіткі перспективи в Україні, особливо в агробізнесі. І головне миру та стабільності нашій країні.

ВАЛЕНТИНА ЛАНОВЕНКО, власниця сімейного розсадника з вирощування яблуні та груші: “Чого хоче жінка”  – це питання не можуть вирішити всі мудреці світу. Бо бажання в нас різні та часто змінюються, але що точно хочуть жінки – це бути красивими та добре почуватися. А для цього потрібно правильно харчуватися та частіше бувати на свіжому повітрі, тобто займатися органічним сільським господарством або хоча б купувати органічні продукти. Бажаю жінкам завжди бути в квітучому настрої та насолоджуватися життям!

 

НАТАЛІЯ ХМИЗ, директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації: Чого хоче жінка? Любов коханого, здоров‘я діток і мати можливість робити те, що подобається і хочеться – щодня. Кожній жінці щоденних радостей, мрій та легкості в здійсненні задумів. А нашій рідній Країні і всім нам сонячного мирного неба!

ІРИНА ПАЛАМАР, голова Асоціація тваринників України, співвласник ГК «АгроВет Атлантик»: Мені хочеться, щоб усі реальні виробники м’яса та молока цього року чесно отримували свої дотації, а не були обдурені, як у попередні роки.

 

МАРІЯ МАХНОВЕЦЬ, консультант з експорту органічних продуктів: Чого хоче жінка? Більше годин в добі. Дуже часто нам, успішним жінкам як в сфері агро, так і поза її межами катастрофічно бракує дорогоцінного часу…на рідну сім’ю, друзів, заняття спортом, подорожі та відпочинок, адже ми кожен день викладаємося на всі 100% в улюбленій справі задля того, щоб хоча б на невеличку частину змінити на краще своє рідне місто, країну та світ навколо. І нам таки вдається!

ТАМАРА ПІДБЕРЕЗНЯК, голова громадської організації «Продовольча безпека України», президент ВГО «Фумігаційна асоціація»: Більше всього хочу, щоб люди розуміли один одного, співчували і спів-переживали події, однаково (хоча б приблизно) оцінювали світоглядні речі. Зрозуміло, що всі, абсолютно всі проблеми від того, що на одні і ті ж явища у людей різні погляди. Ще хочу, щоб зникла заздрість, жадібність, ненаситність. Бізнес має стояти на принципах доброчесності і соціальної відповідальності.

 

ЮЛІЯ ЛОТОНЕНКО, фінансовий директор  Трау Нутришин Україна: Я хочу радості. Хочу прокидатися здоровою і радіти новому дню. Хочу знати, що рідні та близькі в порядку. Хочу йти на улюблену роботу і поспішати назад додому. Хочу засинати з вдячністю і посмішкою. Хочу наповненості в проміжку між снами. І миру.

Катерина Звєрєва, SEEDs.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!