Чому фермери України активно закуповують вживану сільгосптехніку з США

0 192

Без мінімальної кількості сільгосптехніки не обійдеться жоден аграрій України. Оскільки нова техніка далеко не кожному малому або середньому фермеру по кишені, багатьох виручає покупка вживаної техніки з-за океану. І економія в цьому випадку виходить просто неймовірна – розповів генеральний директор і засновник компанії White Sharks Logistics, яка займається купівлею і доставкою сільгосптехніки з США, Олексій Мазниченко.


– Як давно White Sharks Logistics знаходиться на ринку?

– Почалося все з 2017 року, коли ми вирішили самостійно без посередників привезти нашому знайомому комбайн, після цього виникла ідея заснувати компанію яка б гарантовано поставляла надійну і високоякісну сільгосптехніку українським фермерам. Щомісяця ми привозимо десятки тракторів і комбайнів.

– Чим вигідна покупка сільгосптехніки саме з США?

– Найчастіше багато посередників продають техніку зі “скрученими” мотогодинами, проводиться невеликий капремонт, техніка готується до продажу і тут же до її ціни додається від 5000 – 30 000 доларів, в залежності від цінової категорії.

Якщо говорити за США, американці не “скручують” мотогодини, тому що у них за це передбачена кримінальна відповідальність. Чого не можна гарантувати при покупці вживаної техніки в Європі або Україні. Американці дуже дбайливо ставляться до техніки, обслуговуються тільки у офіціалів, тому така сільгосптехніка завжди буде якісною, в хорошому стані, і ще довго прослужить своїм новим власникам в Україні.

До того ж американці дуже дбайливо ставляться до техніки, обслуговуються тільки у офіціалів, тому така сільгосптехніка завжди буде якісною, в хорошому стані, і ще довго прослужить своїм новим власникам в Україні.

В нас є власне представництво в штатах, це дозволяє нам безпосередньо цілодобово спілкуватися з усіма контрагентами і контролювати якість завантаження техніки.

Кожну замовлену техніку в США перевіряють не менше 4 експертів, як за кордоном, так і в Україні відбувається ревізія абсолютно всієї інформації з техніки: колишній власник, ремонти, стан, кількість мотогодин.

До речі, забув сказати найважливіший момент який обрадує кожного аграрія: при розмитненні техніки, держава повертає ПДВ у вигляді пільгового кредиту, який аграрій може витратити на потреби своєї компанії.

– Якій техніці вдалося себе зарекомендувати найбільше?

– Зараз користуються великим попитом різні марки John Deere, Case, New Holland, Сaterpillar.

Дізнавайтеся більше про новітні ідеї, тренди та технології агробізнесу на конференції від агромедіа-агентства Sapienza “Збільшення прибутків в агробізнесі“, яка відбудеться 29 жовтня у Міжнародному Виставковому Центрі.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Agri – Gator

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!