Чому тварин на фермі краще утримувати групами?

0 105

Тварин у господарстві, за можливості, варто розділяти на групи за віком та статтю. Таке групування дозволяє зменшити час догляду за окремими тваринами, оптимізувати харчування для кожної групи та отримати низку інших переваг, повідомляє SEEDS.

Система розподілу утримання, зокрема, застосовується у СТОВ «Промінь» на Миколаївщині. В коментарі для AgroTimes директор підприємства Сергій Ясевін повідомив, що 5 тис. голів великої рогатої худоби на їх фермі утримується в 10 різних приміщеннях.

Так, під навісом з ділянками для вигулу утримують нетелей та старших телиць. Телят також утримують окремо, а корови живуть у стійлах, підлога в яких бетонна з гумовим покриттям та соломою. Заміна соломи відбувається двічі на тиждень. Також Сергій Ясевін радить обробляти гашеним вапном лежаки. Робити це варто з періодичністю один раз на тиждень.

Також добре на стан та продуктивність тварин впливає ефективна система вентиляції. Під час літньої спеки вентилювання варто поєднувати зі зрошенням, що дозволить охолодити корів зволожити повітря.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!