Чому зараз найкращий час для виробників овочів та фруктів?

0 145

Мода на здоровий спосіб життя і корисне харчування сприяє збільшенню споживання овочів і фруктів в усьому світі, повідомляє SEEDS. Сьогодні тенденцією ринку є: менше м’яса, більше фруктів і овочів, каже Катерина Звєрєва, Міжнародний консультант ФАО ООН і засновниця агромедіа-агенції SAPIENZA.

Катерина Звєрєва

Цікаво, що в контексті здорового харчування овочі випереджають фрукти, оскільки в них мало швидких вуглеводів і більше корисних волокон.

Читайте також:  Які овочі найпопулярніші в світі?

“Овочевим ринком керують споживачі, і всі подальші тенденції розвитку виходять саме з їх уподобань. При цьому, чим вищий рівень розвитку економіки країни, тим більше споживачі прагнуть до різноманітності, зручності і простоти. Для овочів і фруктів настав зоряний час. І своє місце серед суперфудів в споживчому кошику вони отримали на стику цінностей різних поколінь. Покоління Z і міленіали, що піклуються про такі проблеми, як зміна клімату, екологія і благополуччя тварин, вибирають більше рослинної здорової їжі. А люди старшого покоління хочуть довше залишатися здоровими і молодими, тому також починають приділяти більше уваги правильному харчуванню і дієті, що містить більшу кількість фруктів і овочів “, – говорить Катерина Звєрєва.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!