«Чорний діамант»: яблука незвичайного кольору вирощуються в Китаї

0 618

Яблука сорту Хуа Ніу найперше вражають своїм кольором: вони темно-фіолетові, майже чорні. Про незвичайний сорт яблук розповідає hortidaily.com.

Цей сорт яблук являється рідкісним, і його вирощують в горах Тибету. Свого унікального кольору вони набувають під впливом географічних умов Нінчі, в Тибетському автономному районі Китаю.

Вирощуванням незвичайних яблук займається китайська компанія Dandong Tianluo Sheng Nong E-Commerce Trade Ltd. Для них вона розбила фруктовий сад площею 50 га на висоті 3100 метрів над рівнем моря.

Як пояснюють фахівці, основною причиною формування темного кольору яблук є відчутна різниця в температурних показниках вдень і вночі в цьому районі. Впливає також інтенсивне сонячне світло і ультрафіолет, який змушує плоди змінювати колір шкірки з характерного темно-червоного на темно-фіолетовий.

Продається «Чорний діамант» в супермаркетах високого класу в Пекіні, Шанхаї, Гуанчжоу та Шеньчжені. Плоди розфасовані в подарункові упаковки по 6-8 штук. Ціна одного фрукта становить 6,37 євро.

 

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!