Цибуля в Україні вже коштує вчетверо дорожче, ніж рік тому

0 5 385

На сьогодні в Україні спостерігається тенденція підвищення цін на цибулю, повідомляють аналітики проекту EastFruit. Підвищення відпускних цін у цьому сегменті виробники пов’язують зі збільшенням купівельної активності за умов стрімкого зниження врожайності. Раніше вже повідомлялося, що поширення різноманітних грибкових захворювань на полях призводить до масової загибелі цибулі у багатьох господарствах південних та центральних регіонів України, пише SEEDS.

В результаті, на цей момент фермери пропонують до продажу цибулю по 20-25 грн/кг ($0,55-0,68/кг), що в середньому на 12% дорожче, ніж наприкінці минулого тижня.

При цьому подорожчання в сегменті цибулі провокується не тільки активним попитом, але й обмеженою пропозицією якісної продукції. Так, у цьому сезоні через подорожчання ЗЗР та проблеми з логістикою, не всі українські фермери встигли вчасно провести обробки цибульних плантацій.

На сьогодні ціни на цибулю в Україні вже в середньому в 4 рази вищі, ніж наприкінці серпня минулого року. Поки що оптові компанії, які закладають цибулю на зберігання, відмовляються працювати на таких умовах. У той же час виробники поки не мають наміру поступатися ціною і весь обсяг цибулі високої якості відправляють у сховища.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!