Ціни на м’ясо: за останній місяць подорожчала лише свинина

0 96

У той час, як ціни на курятину та яловичину у травні практично не змінились, свинина подорожчала на 1 – 7%, залежно від типу м’яса. Найбільше подорожчали грудинка та ошийок. Наразі середня ціна на свинину в торговельних мережах України складає 132,5 грн за кілограм, повідомляє SEEDS.

“У кінці весни найпомітніше здороження торкнулося не преміальних стейку та вирізки, які подорожчали на 1,1 та 1,5 грн/кг. Ціни “пікнікових” ошийка та грудинки зросли на 3,2 та 3,5 грн/кг до середньої ціни квітня відповідно. Крім цього, досить помітно зросла в ціні тазостегнова частина, додавши 2,25 грн/кг у середньому — з 114,3 грн у квітні ціна кілограма сягнула 116,6 грн/кг в середньому за підсумками травня”, – зазначають в Асоціації “Свинарі України” (АСУ).Порівняно з показниками травня минулого року, всі види м’яса подорожчали.

“Середні роздрібні ціни на інші види м’яса (яловичина, курятина, індичатина) у травні залишилися на рівні попереднього місця, проте порівняно з аналогічним періодом минулого року здороження склало 10-27%. Відхилення ж цін свинячих охолоджених напівфабрикатів коливається в межах 1-7%, а середня ціна травня додала 2% проти відповідного періоду 2021-го”, – повідомляють аналітики асоціації.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!