Ціни на помідори зросли до рекордного рівня

0 252

З огляду на те, що сезон реалізації в українських тепличних комбінатах добігає кінця, наразі основна пропозиція помідорів – це імпортна продукція. В умовах обмежених постачань і високого попиту ціни на томати зростають. Зокрема, рекордного рівня досягла вартість рожевих помідорів, зазначає SEEDS.

Лише за останній місяць рожеві томати подорожчали на 28%. Наразі середня ціна на цей продукт в супермаркетах Києва складає 78 грн за кілограм. Це найвищий показник протягом останніх трьох років.

На оптовому ринку “Початок” (Одещина) ціна рожевих помідорів, привезених з-за кордону складає 65 грн за кілограм. Ціновий діапазон продуктів українського виробництва коливається від 60 до 110 грн за кілограм, пише AgroTimes.

Хоча оптові ціни на Херсонщині дещо нижчі. Наразі фермери продають там рожеві томати по 35 грн за кілограм. Утім пропозиція овоча в регіоні досить обмежена.

Читайте також: Томати зі смаком меду вивели в США

Попит на томати незвичних кольорів і смаків зростає. Популярнішими стали не лише рожеві та жовті, а й чорні томати. Така тенденція спостерігається й на міжнародному ринку. Нещодавно фахівці американської селекційної компанії “Burpee” вивели “медові” томати помаранчевого кольору. Гібрид – це помідори чері. Плоди мають привабливий зовнішній вигляд та характеризуються високим вмістом цукрів. Сорт називається “Honeycomb Hybrid”. Насіння вже продають онлайн. Виростити помідори сорту “Honeycomb Hybrid” можна за 75 – 80 днів.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!