Ціни на ранню капусту в Україні опустились нижче рівня минулого року

0 228

На цьому тижні після чергових змін в цінах в Україні, вартість ранньої білоголової капусти опустилась нижче рівня минулого року. Це зафіксовано ще на початку тижня фахівцями інформаційного центру «Інфо-Шувар». Причому, за даними експертів, в цьогорічному сезоні ранньої капусти падіння цін має більш виразний характер.

Ще в другій половині березня поставки імпортної ранньої капусти на ринки України почали збільшуватись. Тоді почався імпорт з Узбекистану і Македонії. І вже до кінця місяця ціни на ранню капусту знижувались дуже повільно, до того ж, їх рівень залишався на 15-20% вищим від рівня цін ранньої капусти в 2018 році.

Та вже на початку квітня, ситуація змінюватися дуже швидко. І за перший тиждень місяці ціни на імпортну ранню капусту в Україні впали на 45%, при цьому, головне просідання ціни було пов’язане із збільшенням відносно дешевої ранньої капусти виробництва Узбекистан.

«Поточний сезон створив дуже сприятливі умови для налагодження бізнес-зв’язків між українськими трейдерами та виробниками Узбекистану. Початок співпраці розпочався ще на початку зими із поставок цибулі, а вже в кінці березня деякі українські продавці почали працювати із узбецькою ранньою капустою, – розповідає Тетяна Гетьман, керівник департаменту «Аналітика» ОРСП «Шувар», – Узбецька капуста сьогодні помітно дешевша від капусти виробництва Македонії і це, напевно, її головна перевага».

SEEDS.org.ua по матеріалам https://info.shuvar.com/news/3725/Tsiny-na-rannyu-kapustu-v-Ukrayini-opustylys-nyzhche-rivnya-mynuloho-roku

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!