Ціни на ранню українську малину шалено “кусаються”

0 285

Фермери південних регіонів України вже приступили до збирання ранніх сортів малини нового врожаю. Незважаючи на прохолодну весну і безліч проблем із заморозками та іншими несприятливими погодними умовами, сезон збирання ранніх сортів малини почався лише з невеликою затримкою.

Поки що партії малини, що надходить у продаж, дуже малооб’ємні, хоча попит на малину з боку оптових покупців вже знаходиться на належному рівні. Тому, не дивлячись на порівняно високу ціну, малина продається відмінно.

Середня дрібнооптова ціна на українську малину в південних регіонах країни зараз складає 230-260 грн/кг. При цьому імпортна малина коштує в середньому в три рази дорожче – близько 28 доларів США за кг.

У минулому році перші партії української малини відкритого грунту продавалися значно дешевше. Дрібнооптові ціни на малину в першій половині червня 2019 року формувалися на рівні близькому до 100 грн/кг, тобто були в два з половиною рази нижче, ніж в 2020 році.

Цікаво відзначити, що наразі ціни практично на всі види ягід, які продаються на ринку України, істотно вище, ніж в 2019 році. Ціни на суницю садову як і раніше не опускаються нижче 50-70 грн/кг в опті.

Купити першу лохину українського виробництва теж вже можна, але коштує вона близько 400 грн/кг, тобто в два рази дорожче, ніж рік тому. Урожай жимолості в цьому році сильно постраждав від заморозків, тому пропозиції цієї самої ранньої кущової ягоди поодинокі, і ціни на неї теж “кусаються”.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією EastFruit 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!