Ціни на ринку живця свиней демонструють торішні показники

0 182

Ціни закупівлі свиней забійних кондицій у перший тиждень року не змінилися. У ході останніх торгів 2022-го більшість операторів не переглядала закупівельних цін на свинину, а зміна цін, яку подекуди фіксували, не перевищувала 1 грн/кг. Тож основні товарні об’єми, дещо менші після передноворічного пожвавлення з боку заготівельників, розписали по 69,5-71 грн/кг. Хоча епізодично зустрічалася ціна нижче вказаного мінімуму, середньозважена позначка зупинилася на рівні 70,3 грн/кг, пише SEEDS.

Про це свідчать підсумки щотижневого моніторингу аналітичного відділу Асоціації «Свинарі України».

Представники м’ясопереробної галузі відзначили, що на фоні стабілізації закупівельних цін, ціни на охолоджені свинячі пів туші теж переважно не коригували. Більшість із них констатує, що торгівля між святами йде прогнозовано та відносно стабільно. На думку заготівельників, на подальшу цінову динаміку найвідчутніше впливатиме стан енергетичної системи та очікувана сезонна зміна активності споживачів.

Читайте також: Ринок живця свиней: ціни невпинно знижуються

Наразі виробники свинини не спостерігають напруженості у перемовинах з покупцями, реалізація живця йде планово (без відмов чи переносів попередньо заброньованих партій), тож перехідних залишків не лишається, а наявні до пропозиції об’єми трохи поступаються стандартним.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!