Ціни на ринку живця свиней продовжують падати

0 14 930

Зниження цін на ринку свиней забійних кондицій продовжилося у другій половині жовтня. Середньозважена ринкова позначка «зсунулася» на 2,3% до 72,2 грн/кг. Про це повідомляють в аналітичному відділі Асоціації «Свинарі України», пише SEEDS.

У ході торгів минулої п’ятниці ціни на живець свиней скорегували на 1,5-4 грн/кг, як і тижнем раніше. Зокрема, у Центрі закупівельні ціни більшості товарних партій коливалися в межах 72-74 грн/кг, менша пропозиція свинини на Сході втримала ціни в межах 74-76 грн/кг, у західних областях діапазон цін звузився до 70-71 грн/кг.

Читайте також: В Україні ціни на живець свиней різко рушили вгору

За відгуками виробників свинини минулого тижня заготівельники продовжили тиск на ціни, мотивуючи його достатністю ринкової пропозиції в умовах зниження потреби в тваринах забійних кондицій та сезонного спаду торгівельної активності. Так, низка переробників констатують зменшення обсягів заготівлі у відповідь на корегування замовлень з боку роздрібної торгівлі свининою. Частина операторів відзначає істотні складнощі з дотриманням графіку поставок охолодженої свинини через тривалі повітряні тривоги та перебої з подачею електроенергії. Водночас, ситуація із пропозицією товарних партій та ринкової потреби у ній істотно варіює залежно від регіону, а м’ясопереробники все частіше практикують заготівлю в суміжних областях, що посилює міжрегіональну розбіжність цін.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!