Ціни на свиней більше не зростають

0 48

Після кількох тижнів зростання цін на свинину живою вагою в серпні, на початку вересня котирування стабілізувались. Цього тижня свиней забійних кондицій продавали переробникам за 48,5-50 грн за кілограм, повідомляє SEEDS. Ринкова ситуація та попередні замовлення від деяких контрагентів вказують на те, що наступного тижня діапазон цін на живець залишиться на такому ж рівні.

“Абсолютна більшість промислових виробників свинини зберегли досягнутий рівень цін. Оператори ринку відзначають, що цього тижня реалізація товарних партій йде планово, змін в обсягах пропозиції свиней забійних кондицій не спостерігається. Частина операторів відзначила запит на додаткові об’єми вже після завершення торгів та відновлення зацікавленості з боку давніх контрагентів. Тож деякі свиногосподарства «розписали» товарні партії наступного тижня ще до початку активної фази торгів. З огляду на це, згаданий діапазон закупівельних цін залишиться актуальним і на наступному тижні”, – повідомили в Асоціації “Свинарі України” (АСУ).

Читайте також: В Україну більш не завозитимуть європейську свинину “зі знижкою”

Нагадаємо, наприкінці серпня вичерпалися квоти на безмитний імпорт свинини з ЄС до України. За 8 місяців європейські виробники ввезли на наш ринок 20 тис. тонн охолодженої та мороженої свинини. Цього року квоти вичерпались раніше ніж зазвичай. Одна з причин – бажання імпортерів накопичити запаси недорогої продукції. Для кінцевого покупця кінець дешевого імпорту може означати поступове зростання цін. Утім, значних змін на ринку наразі не очікується.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!