Ціни на свиней: прогноз на 9-15 серпня

0 97

Цього тижня вартість свинини живою вагою в Україні зросла на 3 гривні і в середньому складає 45 – 46 грн за кілограм (зі ставкою податку на додану вартість 20%). Наступного тижня ситуація на ринку має бути стабільною, повідомляє SEEDS.

З 9 по 15 серпня українські фермери також зможуть здавати переробникам свиней забійних кондицій за середньою ціною 45 – 46 грн за кілограм, прогнозують аналітики Асоціації “М’ясної галузі”.

Нагадаємо, минулого тижня через зміну ПДВ закупівельники знизили ціну в середньому на 2 гривні.

Ситуація на інших ринках неоднозначна. У країнах Євросоюзу за тиждень півтуші свиней подешевшали на 3%. Зараз середня закупівельна ціна на них складає 1,54 євро за кілограм. Подешевшала свинина і в Сполучених Штатах. За тиждень котирування знизились на 6% до 1,94 євро. Натомість у Бразилії, яка є одним з найбільших світових виробників цього м’яса, ціни зросли до 1,39 євро за кілограм (+11%). У Канаді також спостерігалось незначне зростання котирувань. Нині середня ціна там складає 1,75 євро за кілограм (+2%).

У цілому в липні ціни на м’ясо на світовому ринку дещо зросли. За даними аналізу Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО), Індекс цін на м’ясо збільшився до 110,3 пункту. Це на 19,6% більше, ніж у липні 2020 року.

Утім, тоді як котирування курятини, яловичини і баранини зростали, ціни на свинину на міжнародному ринку дещо знизились. Така ситуація спостерігалась через скорочення попиту з боку Китаю, який є найбільшим світовим імпортером цього виду м’яса, йдеться у звіті ФАО.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!