Ціни на свиней стабілізувалися

0 723

Після періоду зростання, який тривав протягом кількох тижнів, ціни на свиней забійних кондицій стабілізувалися. Зараз фермери реалізують свиней по 48-52 грн за кілограм живою вагою. Ціна залежить від регіону – найнижчі котирування на сході, а найвищі – на заході та в південних областях, повідомляє SEEDS.

Цікаво, що цього року не спостерігалося традиційного помітного падіння цін після Великодня. Справа у тому, що пропозиція свиней забійних кондицій наразі нижча – товарні партії, які пропонують близько 20% виробників наразі менші, ніж зазвичай, до того ж зменшилась середня забійна вага.

Хоча в західних областях подекуди ціни знизились на 0,5 – 1 грн за кілограм, у решті регіонів котирування з минулого тижня не змінилися.

“Як і тижнем раніше, у Східних регіонах товарних свиней забійних кондицій переважно закуповували по 48-50 грн за кілограм, в Центрі ― по 49-50 грн за кілограм. Лише на Заході країни зміна цін дещо “посунула” їх коридор у бік пониження ― до 49-51 грн за кілограм, відповідно. Тож за результатами торгів минулого тижня міжрегіональна розбіжності цін стала менш помітною, а середньоринкова позначка практично зрівнялася з середньозваженою ціною на ринку на позначці 49,3 грн за кілограм”, ― зазначають в аналітичному відділі Асоціації “Свинарі України”.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!