Ціни на свиней зростатимуть ще кілька тижнів

0 364

Традиційно кінець серпня та початок вересня характеризується зростанням закупівельних цін на свиней забійних кондицій. Цього року ситуація на ринку така ж. З середини серпня живець свиней дорожчав. Котирування мають зростати і у вересні, повідомляє SEEDS.

Середня маса свиней наразі є нижчою за середньостатистичні показники, тому пропозиція живця дещо менша. Через це ціни зростають і середні котирування можуть досягти позначки 50 грн за кілограм свинини живою вагою. На початку вересня ціни на свиней будуть зростати. Надалі ж на ринку, найімовірніше, спостерігатиметься позитивна динаміка, або ж стабілізація цін.

“У другій половині серпня середня ціна свинини в закупівлі «впритул» наблизилася до 49 грн за кілограм. На наступному тижні виробники свинини очікують зміцнення цін закупівлі — до 49-50 грн за кілограм. Протягом останнього тижня серпня виробники свинини реалізували заброньовані товарні партії за плановими цінами по 48-50 грн/кг. Частина з них зафіксувала запит переробників на додаткові об’єми протягом тижня. При цьому свинарі зазначають, що середня забійна маса тварин залишається дещо нижчою за звичні забійні кондиції, що вимушено обмежує об’єми товарних партій та загальну пропозицію свинини на ринку… Переважна частина закупівельників очікує стабілізації цін на ринку живця та не виключає сезонної позитивної динаміки”, — зазначають в аналітичному відділі Асоціації “Свинарі України” (АСУ).

Нагадаємо, різка зміна ціни на свиней спостерігалась кілька тижнів тому через зростання ПДВ з 14% до 20%.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!