Ціни на свинину в Україні почали падати

0 1 497

Ціни свинини на полицях супермаркетів у листопаді знизилася на 4% проти попереднього місяця, пише SEEDS.

Про здешевлення охолодженої свинини у роздрібній торгівлі за підсумками жовтня заявляють в аналітичному відділі Асоціації «Свинарі України».

За результатами щомісячного моніторингу національних торгівельних мереж, протягом листопада середня ціна кілограма свинини склала 178,2 грн/кг. Це на 4,1% чи 7,6 грн/кг дешевше ніж у жовтні, відзначають аналітики АСУ.

«На початку місяця кілограм свинини у мережах роздрібної торгівлі коштував 184 грн/кг, а у кінці листопада та на початку грудня його ціна була на 10 грн/кг нижчою. При цьому найпомітніше знизилася ціна на несезонний ошийок: з 215,1 грн/кг у перший тиждень листопада до 197,1 грн/кг у кінці місяця. Трохи менше здешевлення торкнулося корейки, стегна та лопатки, які упродовж листопада подешевшали на 12,5-15 грн/кг», ― відзначають в аналітичному відділі АСУ.

За словами фахівців, основною причиною послаблення цін на охолоджену свинину є зниження закупівельних цін на живець свинини як під впливом сезонних чинників, так і через нові обставини військового часу.

Читайте також: Ціни на м’ясо: найбільше подорожчала свинина

«Зокрема, окрім обмежень з боку купівельної спроможності, відчутний вплив на обсяги кінцевої реалізації мають перебої з електроживленням. Останнє змушує роздрібну торгівлю переглядати кількість та об’єми замовлень, а споживачів ― корегувати зміст та структуру продуктового кошика. Не дивлячись на екстремальніші умови роботи, більшість постачальників та покупців вже адаптувалися до них, тож надалі оператори очікують відносної стабілізації роздрібної торгівлі», ― прокоментували в галузевому об’єднанні.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!