Ціни на тепличні огірки і томати в Україні підвищилися через перебої з поставками з Туреччини

0 197

Тепличні овочі в Україні дорожчають швидкими темпами. Про це повідомляє EastFruit, спираючись на результати свого моніторингу.

Продавці пропонують огірок по 50-52 грн / кг ($ 1,79-1,87 / кг). Ціни можуть дещо коливатися залежно від якості і сорту продукції та регіону, де вона вирощена. З початку поточного тижня ціни на цю продукцію зросли в середньому на 26%. Томати великими партіями пропонуються по 45-50 грн / кг ($ 1,61-1,79 / кг), і це в середньому на 17% дорожче, ніж на минулому тижні.

Основним постачальником тепличних овочів є Туреччина, але останні кілька тижнів там спостерігаються складні погодні умови, і через це суттєво зменшилися поставки продукції на зовнішні ринки. Ситуація позначилася і на цінах в Україні.

Головною причиною стрімкого росту цін на тепличні огірки і томати продавці називають різке скорочення пропозиції на українському ринку: вона скоротилася до мінімуму. Більшість тепличних комбінатів завершили реалізацію тепличних овочів попереднього обороту, тоді як інші господарства реалізують свою продукцію виключно дрібним оптом. При цьому попит залишається високим.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!