Ціни на заморожену вишню в Україні за рік зменшилися утричі

0 134

Зниження цін на заморожену вишню розпочалося ще восени минулого року, і один кілограм цієї продукції можна було придбати по 30 або і 26 грн (0,8-0,9 EUR/кг). Такою ж залишалася ситуацію до середини січня. Про це повідомляє AGRONEWS.

Зниження цін помітне порівняно з попереднім роком, який був неврожайним у країнах ЄС. Загалом,  ціновий діапазон у межах 0,7-0,9EUR/кг вважається стандартним. Як зауважила Маріана Вакульчик, управляючий партнер компанії «All Berry», можливе незначне зростання цін уже з січня і до середини весни − саме на цей період припадає підвищення попиту на даний вид продукції. Та навіть за таких умов чимало замороженої вишні може залишитися на наступний сезон, і це негативно позначиться на попиті щодо свіжої ягоди.

Раніше повідомлялося, що українські переробні підприємства у 2017 році на зовнішньому ринку реалізували майже 1,7 тис тонн замороженої ягоди, і це в 50 разів більше, ніж в попередні роки. Проте нинішньому року зберегти позиції буде важко, і причиною, насамперед, є посилення конкуренції на зовнішньому ринку.

 

 

SEEDS

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!