Ціни обвалились: в Україні вирощують все більше лохини

1 1 400

Кінець липня – розпал сезону лохини в Україні. Ягода стає дедалі популярнішою серед садівників та споживачів і з кожним роком все більше господарств її вирощують. Таким чином, пропозиція лохини зростає, а ціни зменшуються. До того ж, через тимчасову міграцію частини населення країни, цього року попит на ягоду менший, пише SEEDS.

Ціни на лохину знижуються вже три тижні поспіль.

“Наразі українські виробники пропонують лохину по 85-160 грн за кілограм ($2,91-5,47/кг), що в середньому на 33% дешевше, ніж наприкінці минулого робочого тижня, коли ціна на ягоду озвучувалася в межах 150- 210 грн за кілограм ($5,13-7,18/кг). Основна причина негативної цінової динаміки в сегменті лохини – це збільшення пропозиції ягоди на ринку у зв’язку з активним збиранням урожаю практично у всіх регіонах країни. Також більшість виробників цієї ягоди відзначають зниження купівельної активності”, – повідомляють аналітики порталу EastFruit.

Сьогодні ціни на лохину на 15% нижчі, ніж були в середині липня минулого року. Виробники прогнозують подальше зменшення ціни, оскільки пропозиція ягоди до кінця місяця постійно зростатиме.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
1 Comment
  1. коля пише

    В эвропи сей продукт выращивать запрещено! Зато украина впереди всей эвро-жопы!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!