Coca-Cola виготовлятиме штучне молоко

0 784

Компанія Central Bottling Company, також відома як Coca-Cola Israel, підписала стратегічну угоду з ізраїльським стартапом Biomilk про співпрацю для розробки продуктів на основі технології вирощування клітинного молока. У проєкт інвестують 2 млн доларів, повідомляє SEEDS.

Компанія Central Bottling є приватним ізраїльським виробником та дистриб’ютором безалкогольних напоїв, алкогольних напоїв та молочних продуктів. Фірма має ізраїльську франшизу продуктів Coca-Cola від Coca-Cola International.

Компанія Biomilk, акції якої продаються на Тель-Авівській фондовій біржі, заявила, що співпраця з потужним інвестором допоможе активізувати науково-дослідні роботи. Для створення штучного продукту в лабораторії використовують клітини, що виробляють молоко, із вим’я корів. Їх розміщують у біореакторі, де клітини піддаються дії матеріалів, запатентованих фірмою для виробництва молока. Таким чином утворюється продукт ідентичний натуральному.

Central Bottling Company інвестує загалом 2 мільйони доларів у Biomilk. Половина суми буде вкладена після підписання остаточної угоди, а решта 1 мільйон доларів буде інвестовано після досягнення основних етапів проєкту. Після успішної розробки остаточного продукту штучне молоко почнуть масово виготовляти на заводі Central Bottling Company, повідомляє The Times of Israel.

Після того, як стало відомо про угоду, акції Biomilk зросли спочатку на 8%, а потім майже на 3%. Компанії заявили, що сподіваються сформулювати остаточну угоду протягом 60 днів.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!