Цьогоріч пропозиція черешні в Україні була малою – УПОА

0 82

Цього року пропозиція черешні на українському ринку була малою. Адже основний гравець ринку – Мелітополь – не зміг реалізувати продукцію в Україні через тимчасову окупацію. Про це розповів президент Української плодоовочевої асоціації (УПОА) Тарас Баштанник, пише SEEDS.

Про це йдеться на сайті УПОА.

«Хоча є один парадокс. Інші регіони, які вирощували черешню, а це Вінниччина та Чернівці, цього року навіть не склали ціни на ягоду. Я досі не знайшов відповіді для себе, чому так сталось. Черешні цього року було мало. Також не можна сказати, що вона була неякісна. Для себе я пов’язую все це з тим, що цьогоріч черешня підійшла дещо пізніше, тоді, коли на ринку було все: і лохина, і малина, і суниці. Тому черешні, ніби, не було дуже багато, але і ціни на неї також не було», – говорить Тарас Баштанник.

Читайте також: Овочі в Україні наступного року подешевшають – УПОА

Також фахівець спрогнозував загальну ситуацію на ринку ягід.

«Ціни на суницю наступного року будуть доволі високими. Приблизно такими ж, як і цьогоріч. А от ціни на лохину знизяться. Вони будуть не більшими, аніж в 2022-му, а можливо навіть нижчими. По малині: ціни будуть такими, як нині, можливо трішечки знизяться, але не глобально. Загалом вартість ягід та фруктів варто очікувати плюс-мінус таку ж, як і цьогоріч. Тільки овочі будуть дешевшими. А ще я впевнений, що наступного року пів-України буде в моркві і цибулі. Адже саме ці овочі у 2022 побили власні цінові рекорди», – говорить Тарас Баштанник.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!