Convex International GmbH – компанія з великим досвідом будівництва сучасних елеваторів у Східній Європі

0 225

В Україні швидко розвивається представництво з потужною сервісною службою компанії Convex International GmbH, і його послуги стають дедалі затребуваними на національному ринку.

“Convex International GmbH” – це німецька компанія, головний офіс якої розташований в місті Кельн. В Україні компанія більш відома як постачальник елеваторного обладнання та будівельник елеваторів. Але ресурси підприємства набагато ширші.

Наприклад, організація має представництво в Білорусі і там вони визнані як будівельники комбікормових заводів. На території Білорусі успішно функціонують десять повноцінних промислових комбікормових заводів, побудованих компанією.

Великою перевагою компанії є можливість запропонувати партнерам фінансові інструменти за підтримки німецьких банків. Про компанію, її здобутки та плани розвитку розповів Іван Дралюк, глава представництва “Convex International GmbH” в Україні, повідомляється в журналі “Агробізнес“.

Основні переваги компанії

“Наша компанія займається проектуванням та інжинірингом, а також на високому рівні виконує підбір оптимальної технологічної бази. Ми надаємо послуги організації проектного фінансування і постачання устаткування провідних світових виробників.

Компанія успішно розробляє та інтегрує системи автоматизації (АСУ) і здійснює монтаж/шефмонтаж, запусковстановчі роботи, навчання персоналу. Ми вводимо в експлуатацію, надаємо гарантійний та сервісний супровід, а також здійснюємо поставки запчастин”.

 

Чому саме Convex International GmbH?

“Ми співпрацюємо з європейськими виробниками обладнання – це німецькі, французькі, іспанські, турецькі та італійські заводи. При проектуванні та будівництві елеваторів наші експерти враховують всі особливості, і кожен проект для нас індивідуальний.

Наприклад, в Україні необхідно враховувати різну географічну складову, де планується будівництво, скажімо в північних районах більше уваги потрібно зосередити на вологості, а в східних і південних на очищенні зерна тощо. Наша компанія постійно відстежує всі передові тенденції, ми в курсі всіх інновацій елеваторного обладнання”.

Якість понад усе

“На форумі “Елеватор 2020” в Києві, в номінації “Інноваційний елеватор 2019” переміг побудований нами елеватор “Вапнярка” Групи компаній “Епіцентр К“. Цей елеватор дуже енергоефективний і має кращі показники.

Наше підприємство також активно налагоджує контакти з масло-екстракційними заводами, для них ми будували невеликі елеватори для зберігання насіння соняшнику, також у нас є досвід розширення масло-пресових ділянок. Наприклад, це нові масло-екстракційні заводи ТОВ “Потоки” і ТОВ “Ристон ОЙЛ”, розташовані в Дніпропетровській області.

Для невеликих фермерських господарств ми також надаємо свої послуги.

 

 

На вашому боці – підтримка німецьких банків

“Особливості нашого бізнесу ще в тому, що ми можемо запропонувати нашим партнерам фінансові інструменти за підтримки німецьких банків з фінансування їхніх проектів і придбання сільськогосподарської техніки і добрив. Для нас важливо будувати довгострокові відносини з нашими партнерами і бачити, як вони ростуть у своїй справі”.

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!