COVID-19 суттєво вплинув на ціну закарпатської паприки

0 733

Кожен регіон має свою специфіку сільгоспкультур. І якщо Херсон славиться кавунами, Мелітополь – черешнею, то Закарпаття, крім бриндзи, паприкою.

На Закарпатті розпочався сезон збору та заготівлі паприки. У селі Велика Добронь, перець вирощують майже у кожному домі.



Саджати паприку в селі починають в кінці травня, а збирають урожай у вересні. Перець нанизують на спеціальну нитку  і кладуть просушувати на сонце. В такій одній  нитці  – по 150 перців, до того ж важливо, аби на ній не було жодного поганого перцю.

Коли перець висохне, його змелюють. Паприка має самодостатній смак, її в закарпатській кухні використовують у багатьох стравах. Після солі це найпопулярніша гастрономічна приправа.

Закарпатці говорять, що через епідемію коронавірусу продати паприку стало складніше. Крім того, приправа вдвічі впала в ціні. Якщо раніше можна було вторгувати 150 грн/кг, то тепер готові продавати за 70 грн/кг.


Як заробити на нішевих продуктах в Україні? В яке крафтове виробництво доцільно інвестувати і які технології допоможуть зібрати максимальний врожай?

Відповіді на ці питання Ви почуєте від провідних агрофахівців під час Міжнародної конференції:

“Ніші. Технології. Інвестиції” з циклу “Збільшення прибутків в агробізнесі”

від Sapienza.media

28 жовтня у Міжнародному Виставковому Центрі (МВЦ, Київ).  

 

SEEDS.org.ua за інформацією  УжІнформ

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!