День молодого вина в Україні відсвяткують онлайн-фестивалем кіно

0 85

Уведення карантинних обмежень вплинуло практично на всі сфери публічного життя, зокрема, були перенесені або “перекочували” в онлайн-формат багато заходів, пов’язаних з аграрною галуззю. Наприклад, фестиваль молодого вина “Закарпатське божоле” перенесли з листопада на грудень, а кінофестиваль Wine Film Fest, присвячений Божоле Нуво, пройде в онлайн-форматі, повідомляє SEEDS.

“Спеціально до свята молодого французького вина Божоле Нуво відбудеться безкоштовний онлайн-фестиваль кіно про вино Wine Film Fest, який триватиме з 20 до 28 листопада на сайті winefilmfest.com.ua. У програмі п’ять стрічок різних жанрів: комедія, мелодрама, драматичний трилер та дві документальні картини. Поєднує їх тема – виноробство та французьке вино”, – йдеться на сторінці компанії “Винний дім Гігінеішвілі” (Вінницька область).

Зокрема, під час фестивалю можна переглянути драматичну комедію “Повернення до Бургундії”, документальний фільм “Душа вина”, комедійну мелодраму “Осіння казка”, драматичний трилер “Будь моїм сином” та документальну стрічку “Мондовино”. Тут є історія про спадкоємців винороба, що відновлюють справу предків, історія про шлях вина від лози до бокалу, розповідь пров плив глобалізації на виноробство та ін.

Читайте також: Свято молодого вина на Закарпатті відклали до грудня

Що ж до свята “Закарпатське божоле”, то раніше організатор події, Спілка приватних виноградарів та виноробів Закарпаття, планували її на 12 – 14 листопада. Але зміщення сезону збору винограду цьогоріч та ситуація з поширенням коронавірусу призвели до перенесення фестивалю вина на 17 – 19 грудня. Місце проведення – Ужгород.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!