Держгеокадастр автоматично публікуватиме всі рішення щодо сільгоспземель

0 239

Державна служба з питань геодезії, картографії та кадастру починає практику оприлюднення 100% рішень, прийнятих його територіальними органами з питань розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної власності, в тому числі передачі у власність або користування земельних ділянок.

Як повідомили у відомстві, інформація розміщується в розділі “Оприлюднення наказів щодо розпорядження землями” на сайті Держгеокадастру.

“У відкритому доступі надається інформація про дату реєстрації, номер і тематику клопотання, категорії осіб, які звертаються з клопотанням, статус розгляду заяви територіальним органом Держгеокадастру, дата, номер і вид наказу, виданого територіальним органом Держгеокадастру, кадастровий номер і цільове призначення земельної ділянки, щодо якого видано наказ”, – зазначає відомство.

“Оновлення інформації відбувається автоматично, оскільки функціонал синхронізований з даними системи електронного документообігу Держгеокадастру. Користувачам доступна функція пошуку за будь-якими параметрами, зокрема по регіонах, де було прийнято рішення про розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної власності”, – додали у відомстві.

Як відзначають в Держгеокадастрі, введення нового функціоналу дає можливість забезпечити подолання корупційної складової в сфері розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної власності та дозволяє зробити прозорими і публічними всі етапи розпорядження землями.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Держгеокадастру

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!