Держгеокадастр отримав нового очільника

0 374

Кабінет Міністрів призначив уповноваженого президента України із земельних питань Романа Лещенка главою Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру. Про це повідомив в Telegram народний депутат від фракції “Європейська солідарність” Олексій Гончаренко.

“Кабмін призначив Лещенка Романа Миколайовича головою Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру”, – написав Гончаренко.

Нагадаємо, 26 травня Кабмін звільнив Дениса Башлика з посади голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.


Лещенко Роман Миколайович народився у 1988 році в селі Нагірна Жашківського району Черкаської області в родині фермерів.

Планував отримати освіту в Уманському аграрному університеті аби продовжити справу батьків, але згодом змінив свої наміри та поступив до КНУ ім. Шевченка на юридичний факультет. 

У 2007 році отримав роботу в сільськогосподарському холдингу OSD Group, де досить швидко пішла вгору його кар’єра. Протягом наступних років нинішній представник президента захистив дисертацію та отримав ступінь доктора філософських наук у галузі права.

 У 2013 році започаткував власну агроконсалтингову компанію «Український аграрний центр» (нині Лещенко не є прямим її власником). У той же час почав викладати у Київському національному університеті ім. Шевченка.

Згодом Лещенко розширив родинний бізнес: на сьогодні він володіє групою компаній «Агродар» у Черкаській області та керує сільськогосподарськими угіддями загальною площею понад 3 тис га.

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!